Eindranglijst van de ZAK 2017


Ranglijst na ronde 7

NrStNaam + ClubRatingTegenScore
1(18)Chris van Meer (PK) 158211w+37z-43z+29w=25z+30w=17w=
2(5)Marcel Scholten (DRL) 17196z+17z-20w+54w+32w+BA
3(24)Piet Koenhein (DRL) 134826z+31w+BB36w=12z+A
4(16)Ernst Jos (HSG) 194514z+13w=B34w+10z=3w-42z=4
5(36)Ton Munnich (huis) 1550B11z+B12w=24z=25w+A4
6(21)Ruth Woning (Lekstroom) 157829w+1w-B11z+43z+BA4
7(4)Pieter-Jan Mellegers (Moira) 16001z-35w=B43w+B23z-11w+
8(17)Ewoud Loots (Moira) 165020z-5w+29z+BBA18z=
9(23)Chris Regeling (DRL) 176015z=30w-BBA4w+10z+
10(15)Wim van Hoek (DRL) 176823w=10z+14w+50z-BBA
11(3)Joris Leertouwer (PK) 197413w-BBA2z+16z+52w=
12(45)Niels Ondersteijn (PK) 2336BB47w=49z+19z+A61w-
13(13)Jan Prins (DRL) 19513z+16z=49w-52w=46w-55z+A3
14(27)René de Ruiter (DRL) 13428w+BB31z-12w-A59z+3
15(22)Tanja Veenstra (DRL) 14509w+12z+40w-BBAA3
16(1)Henk van Lingen (DRL) 15804w+21z+44w-BBAA3
17(52)Raymond de  Rooy (PK) 2164BBA13z=A57w+3z=3
18(19)Jan Jaap Janse (PK) 21977z+BB51w+45w-AA3
19(12)Stijn Voorhoeve (DRL) 142825w-22w-48z+36z=27z+24w-60w-
20(11)Tom van der Most (DRL) 153618z-36w-B21w-31z+40z+4z-
21(14)Peter Hoogakker (DRL) 179716w-38z+15z-53w+B28w-A
22(30)Peter Das (DRL) 1760B23z+BAA18z=A
23(28)Almer Toby (DRL) 177110w=BBAA14z+A
24(33)Daniel Weise (DRL) 1817B34z+42w=BAAA
25(46)Timo Können (DRL) 1872BB39w=A13z+53z-A
26(31)Oscar Verver (huis) 1400B24z-B27w+11w-AA2
27(40)Rijn de Jonge (Moira) 1450BB22z+AA11w-A2
28(60)Mick Vermeend (huis) 1500BBAAAA12z+2
29(25)Geurt van de Wal (DRL) 150512z+BBA18w-36z-43z-2
30(43)Arnold van Gelder (DRL) 1552BB18w-4z-21w-A25w+2
31(44)Daniel Andel (Moira) 1650BB1z+AAAA2
32(20)Roel de Lange (PK) 165517w+B5z-BAAA2
33(32)Judith van Amerongen (OZU) 1676B2w+BA5z-AA2
34(37)Jacques van Gelder (DRL) 1685B18w+BAAAA2
35(56)Bram Beijer (Moira) 1705BBAAA10w+A2
36(10)Jos Heesen (DRL) 177028z=15w-BB16w=56z-23w-2
37(38)Jacco Vermeulen (DRL) 1785B14w-41z+BAAA2
38(50)Erik van Dijk (Vegtlust) 1797BBA15w+AAA2
39(34)Arend van de Lagemaat (DRL) 1800B33w-B16z-AA53w+2
40(42)Harm Theo Wagenaar (OZU) 1810BB33z=AAA16w=2
41(53)Guus Alberts (PK) 1832BBA14z-A46w+34z-2
42(58)Berth Both (PK) 2101BBAAA39z+A2
43(49)Evert Rademakers (PK) 2240BB13z+45w-AAA2
44(61)Hugo ten Hertog (PK) 2450BBAAAA45z+2
45(35)Pieter Bakker (DRL) 1612B4z=BAAAA
46(29)Wouter Visser (DRL) 163121z-B17w-18z=BAA
47(39)Tjerk Hacquebord (Moira) 2034BB46z=AA58w-A
48(47)David van Kerkhof (DSC) 2357BB45z=AAAA
49(59)Thomas op de Coul (huis) 1300BBAAAA27w-1
50(8)Mike Darmanin (huis) 130027z-BBAAAA1
51(26)Max Wendel (huis) 140024w-BBAAAA1
52(48)Joris Boons (huis) 1425BB12w-AAAA1
53(9)Jeroen Hogeveen (huis) 150022z-BBAAAA1
54(6)Harry Peters (Bergen) 16725w-BBAAAA1
55(54)Ronald van  Houdt (DRL) 1696BBA5z-AAA1
56(2)Mitchel Wallace (DRL) 1731B32z-BA3w-AA1
57(41)Peter van den Belt (PK) 1744BB38w-AAAA1
58(7)Albertus ten Hertog (Moira) 198819w-BBAAAA1
59(55)Leo van Houwelingen (PK) 2001BBAAA13w-A1
60(51)David Knight (DRL) 2017BBA19z-AAA1
61(57)John Cornelisse (PK) 2101BBAAA52z-A1

B = Bye = 0,49 punten. (Krijg je 2 keer voor een gemiste ronde.)
A = Afmelding = 0 punten. (Krijg je vanaf de derde gemiste ronde.)
In de laatste ronde worden geen Bye’s uitgedeeld.