Ranglijst

Ranglijst na ronde 6

NrStNaam + ClubRatingTegenScore
1(34)Gerben Veltkamp (PK) 21414z+38w+9z=2w+41w+33z+
2(10)Max Valkenburg (Moira) 159924z=20z+1w+14z=62w+29w+5
3(37)Pieter Molendijk (Lekstroom) 180015z+28w+52z+5w+49z-17w+5
4(14)PieterJan Mellegers (Moira) 15571z-22z+51w+10w=24w+32z+
5(27)Stijn Voorhoeve (DRL) 12777z-B45z+61w+44w+68w+
6(26)Kasim Wandy (Moira) 177935z+B16w+31w-12z+20w+
7(32)Ton Munnich (huis) 155021w+48w+22z+24z=1w=14w-4
8(18)Thomas van Veelen (huis) 19622z+30w+33z+BBA4
9(7)Bert-Jan Melchers (Purmerend) 134127w+44w=15z-25w+54z+71z-
10(20)Roman Attinger (DRL) 167823w+10w-8z=21z+29w+26z-
11(49)Jaap van Oosten (PK) 1867B6w+17z-3z-37w+12z+
12(39)Ernst Jos (HSG) 1891B17w-12z+33w+53z-30z+
13(40)Mark de Graaf (Moira) 1450B50w=36z+54z+BA
14(8)Ton van Garderen (PK) 166716z+B20w=42z=69w=B
15(17)Timo K├Ânnen (DRL) 18445z=39z+49w+BB37z-
16(25)Rene de Ruiter (DRL) 130613z-45w+44z+7z-70w+15w-3
17(1)Henk van Lingen (DRL) 159414w+24w-10z-13w+32z=B3
18(16)Jacques van Gelder (DRL) 16988w-31z=26z-65w+B62z+3
19(31)Lennart Kok (PK) 170028z+16w=35z-26z+52w-B3
20(15)Rijn de Jonge (Moira) 145537w-13z-7w+BB25z+3
21(52)Marcel Scholten (DRL) 1814BB37w-A31z+73z+3
22(6)Seth van der Vegt (DRL) 182812w+49z-B30w=B5z=3
23(2)Arend van de Lagemaat (PK) 196518w-47z+30z+34z-BB3
24(4)Niels Ondersteijn (PK) 235234w-9w+41z+BBA3
25(24)Isafara Gergin (Magnus) 156010w=1z+B32w=14z-22w-
26(22)Arnold van Gelder (DRL) 157336w+14w-32w-62z-B24z+
27(5)Harm-Theo Wagenaar (PK) 185917w=12w=B37z-3z=6w=
28(44)Hans Weerdenburg (Lekstroom) 1309B7z=25w-64w+27z-B
29(50)Michiel van der Linden (Moira) 1425B40z=54w-63w+BA
30(3)Peter Hoogakker (DRL) 187819z-BB49w+5w=A
31(57)Marijn Otte (PK) 2161BBA41z=A72w+
32(13)Gert-Jan van Oostenbrugge (Damrakkers) 150925w+15w+55z-1z-67z-21w-2
33(41)John Cornelisse (PK) 2218B43z=4w-57w=34z-9w=2
34(54)Joro Tuhuteru (huis) 1400BB50z+40w-7w-A2
35(36)John van Rooy (PK) 148422z-B40w-BA48w+2
36(67)Wouter Schellekens (huis) 1500BBAA13w+A2
37(51)Ti de Jong (PK) 1514BB14z-48z+AA2
38(21)Wouter Visser (DRL) 153532z-BB20w-A13z+2
39(55)Bart van Pagee (DRL) 1535BB13w+AAA2
40(62)Bas Verheijen (huis) 1600BBA22w+10z-16w-2
41(71)Tim de Jonge (huis) 1600BBAAA7w+2
42(35)Chris Regeling (DRL) 178126w-B31w+BAA2
43(53)Jasper Reichardt (PK) 1900BB56z-A39w+A2
44(19)Adrian Schoeneshoefer (PK) 19533w+BBAAA2
45(56)Victor de Vries (PK) 1960BB53w+AAA2
46(47)Colijn Wakkee (PK) 1981B2w-46z+BAA2
47(33)Albertus ten Hertog (Moira) 199430w+B18w-39z-B34w-2
48(38)Anton Rosmuller (PK) 2055B34z-B58w+AA2
49(9)Tim Lammens (PK) 2274B4z-34w=BA41z=2
50(30)Jan Prins (DRL) 198833z-18z-2w-6z=58w+39w-
51(11)Paul van Leeuwenkamp (Moira) 164629z=BBAAA
52(29)Peter van den Belt (PK) 165711w=BBA20z-10z-
53(69)Ewoud Loots (Moira) 1659BBAA8z=A
54(42)Alwin van Ee (OZU) 1688BBA8w=AA
55(43)Evert Rademakers (PK) 2281B41w=BAAA
56(12)Eric van Aart (DRL) 18256z-5z=39w-B26w-49w-1
57(61)Fennie Klasens (huis) 1200BBA27z-AA1
58(45)Micha Brouwer (Moira) 1300B25z-27w-BAA1
59(64)Els Goudriaan (DRL) 1300BBA44z-AA1
60(68)Berthus van den  Bergh (Moira) 1300BBAAA27z-1
61(70)Sahadet Akbulat (huis) 1300BBAA25z-A1
62(63)Rutger Nebbeling (huis) 1375BBA50z-AA1
63(59)Max Schuurmans (huis) 1400BBAAAA1
64(66)Mojtaba Akhavan (DRL) 1400BBAAAA1
65(48)Geurt van de Wal (DRL) 1517B32z-B51w-A36z-1
66(23)Martijn de Haan (OZU) 165820z-BBAAA1
67(65)Gerard de Graaf (Moira) 1700BBA16z-AA1
68(60)Jacco Vermeulen (DRL) 1760BBAAAA1
69(28)Martijn Eefting (DRL) 176731w-37z-BBAA1
70(73)Mildo van Staden (huis) 1812BBAAA52w-1
71(46)Gerben van Pel (En Passant) 1989BB47w-AAA1
72(58)Tjerk Hacquebord (Moira) 2026BBA38z-30z-A1
73(72)Arjan Dijkstra (Sissa) 2211BBAAA57z-1

B = Bye = 0,49 punten. (Krijg je 2 keer voor een gemiste ronde.)
A = Afmelding = 0 punten. (Krijg je vanaf de derde gemiste ronde.)
In de laatste ronde worden geen Bye’s uitgedeeld.